Jdi na obsah Jdi na menu
 


Povídka Osamocená je určena pro starší 12-ti let!!!!


Nechápali Dracovo počínání. Nevěděli že je to jen sázka. Ale Hermiona už měla pokoj. Kdo ví proč. Ginny ale nevěděla, jak hnusný Draco je. Šla tedy na další hodinu doučování.
"A kdo je tvůj doučující?" zeptala se Hermiona ukřivděná, že to není ona. V Gin se zastavilo srdce.
Pomalu se otočila."Nikdo důležitý.." řekla neurčitě a radši už odešla.

Hodiny doučování probíhali stále stejně. Draco se vždy odvážil jít dál a dál. Stále ještě nesplnil úkol: dostat ji do postele. Ale cítil, že je na dobré cestě. Ano, mladá Weasleyová si na něj začala zvykat. Už nemluvila o tom hloupém Potterovi. Dokonce na něj ani nemyslela. Byla jako on - vášnivě mu polibky vracela, přejížděla rukou po jeho těle a ani si nevšimla, že je to slizký had ze Zmijozelu. Změnil ji opravdu dobře.

Bylo po Vánocích. V Doupěti Ginny k Harrymu ještě více přilnula. Weasleyovi jim po pěti dnech, co se plížil k ní do pokoje nechali společnou ložnici. Společně usínali a vstávali, nikomu z rodiny to nevadilo. Vůbec to nevadilo těm dvěma. Po návratu do školy se se svou láskou už vůbec netajili.
Došli společně na snídani. Draco nenávistně pozoroval, jak si Ginny sedla Harrymu na klín a nechala se od něj krmit. Podával jí malé kousky jídla přímo do pusy a sem tam se líbali. Vypadali šťastně a to Malfoyovi nesedělo. Všechna jeho půlroční snaha byla fuč. Úplně na něj zapoměla, viděla jenom Pottera. Ano, jen Potter, ten hnusák, znamenal její svět. K Dracově zlosti na to Ron nic neříkal. Místo toho si hleděl Hermiony, která s ním každou chvíli laškovala. Zabini se jenom posměšně chechtal při pohledu na nebelvírské hrdličky a Draca.
"Nemáš šanci, kamaráde. Myslím, že si začnu připravovat letáky." připomínal mu stále. Ale nebyl by to Malfoy, kdyby se tak lehko vzdal. Někde přece musí být škvírka, jak Weasleyovou dostat. Jak sledoval její štěstí, věřil tomu míň a míň.

Příležitost se naskytla už brzy. Poslal jí školní sovou anonymní dopis, že se sejdou v astronomické věži. Bylo to místo zamilovaných. Harry jí nenápadně nakoukl přes rameno a zamračil se. Ne, tam přece Ginny nepůjde. Mýlil se. Byla moc zvědavá na to, než aby schůzku odmítla. Netušila, kdo ji může zvát a přišlo jí to lichotivé, že ji někdo miluje i když vidí že má Harryho. Nabízel jí na datum schůzky romantickou vycházku po pozemcích. Vydala se raději do věže s neznámým. Harry jen smutně sklopil hlavu. 'Asi se s ním zná a znamená pro ni víc než já..' probíhalo mu pořád dokola v myšlenkách.

Ginny došla váhavě do věže a rozhlédla se kolem. Náhle na ni někdo skočil. Prudce se otočila a pohlédla mu do tváře. Draco Malfoy. Znechuceně se na něj podívala, když ho viděla jenom ve spodním prádle.
"No fuj, Malfoyi, co to tady předvádíš?" zeptala se ho zhnuseně zatímco chtěla odejít z místnosti. Zabránil jí v tom.
"Jenom jsem tě chtěl vidět, chybíš mi, víš?" řekl jí sladce a postavil se zpět na nohy. Zatarasil jí cestu ven a trochu se k ní sklonil. Dala mu facku.
"Co si myslíš že děláš? Víš, že mám Harryho a jsem s ním šťastná! Mě už hlavu tak lehce nezamotáš!" vykřikla na něj a snažila se utéct. Draco se jenom pousmál.
"Tiše, koťátko... chci si jenom pohrát s tvými city." zašeptal jí a přitiskl ji ke zdi. Začal ji líbat. Cítil, že se mu příčí, ale nepřestával. Byla proti němu slabá a on to věděl.

Harry nehodlal jenom tak čekat než se Ginny vrátí z rande s neznámým. Řekl Ronovi a Hermioně, že se jde projít. Nějak moc je to nezajímalo, měli na starost jeden druhého. Vyšel do astronomické věže. Tušil, že pokud se tam měli sejít, zůstanou tam. Jedny dveře byli pootevřené. Nakoukl dovnitř. Mráz mu přejel po zádech. Ginny...
Stála tam a nechala se od Malfoye líbat. Ten jen ve spodním prádle už bloudil rukou k jejímu tričku a sukni. Harry zavřel oči. To nemůže být pravda. Vždyť se jí tolik věnoval! Tvrdila mu, že ho miluje. A teď ji najde s Malfoyem líbat se a kdo ví co ještě mají v plánu. Zdrceně došel zpět do společenské místnosti. Ron i Hermiona si všimli jeho výrazu, nešlo to přehlédnout.
"Harry, co se děje?" zeptala se ho jemně Hermiona, zatímco seděla Ronovi na klíně. Podíval se na ni a musel honem zamrkat, protože mu ten obrázek připoměl, že Ginny tak sedávala na něm. Pomalu, s očima sklopenýma jim vše vypověděl.
Hermiona si skousla ret. Nikdo nevěděl o tom, co jí Malfoy provedl, když byla v bezvědomí. A teď se zřejmě pokoušel to samé provést Ginny. Ale ta se podle všeho nechala. Chudák Harry. Ron začal na sestru nadávat, nemohl uvěřit tomu že by se dala dohromady s Malfoyem. Nadával na Malfoye, že je děvkař a o Ginny dokonce řekl, že je coura. To Harrymu moc nepomohl a tak tiše odešel do ložnice.
Před tím, než usnul pořád viděl jak na sobě byli ti dva v astronomické věži přilepení. Ze zelených očí se vykutálela slza. Pevně je zavřel a usínal.

Ginny se Malfoyovi začala vzpírat ještě víc, když jí došlo, co dělá jeho ruka. Začala se zmítat, ale on se jenom chladně zasmál. Zašeptal jí do ucha nepříjemně: "Nemáš šanci, Weasleyová, a ty to sama dobře víš. Zapomeň na toho tvého Pottera a užij si to jako já." Při těch slovech ji položil na zem. Zavřela oči a čekala nejhorší. Začal jí bloudit rukou po celém těle. Ne, to nemohl! Ale už neměla síly. Políbil ji na krk. V duchu vykřikla a ... omdlela. Draco se znovu chladně zasmál a radoval se: tu sázku vyhraje!