Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dnes jsem se rozhodla zapisovat si vše, co jsem zažila. Začnu popiskem tak asi před rokem:
Tak hlavně bydlím s Jamesem Potterem, po ukončení školy k sobě máme ještě blíž. Nikdy jsem nevěděla, že dokáže být i vtipný bez toho, aby někomu jinému ubližoval. Je ohromný. Myslím, že si užívá každé chvíle se mnou stejně jako já s ním. Ano, zřejmě už si plánuje jak mě požádá o ruku, jednou jsem ho načapala jak klečí a mluví k jedné mé fotografii.
Taky mě pravidelně volával Voldemort. Neodpovídala jsem a jednoho dne mě tedy uneslo pár Smrtijedů po cestě z nákupu. James byl ten den v práci až do večera, takže nic nevěděl. Voldemort ke mě byl docela milý! Říkal mi Lilko a Lilian a Lilinko nebo jednoduše zlato. Tím mě dost překvapil. Když jsme se loučili tak mě políbil na ruku a sdělil, že si mě zase brzy zavolá.
Nevím co si o tom všem mám myslet. Doufám jen, že tuto knížku nenajde James. V životě by mu to neodpustil a mě taky ne. Ach, někdo klepe na dveře. Kdo to jen může být, James má ještě práci.

Lilly vstala od knížky, kterou začala psát, pohladila malé miminko v postýlce u křesla a šla otevřít. Popadla za kliku a oči se jí zúžily, když spatřila toho nečekaného návštěvníka. Stál tam sám Voldemort v plné síle a se... se Severusem Snapem za zády!
"Seve..." špitla jakoby na pozdrav a pak se otočila i na Voldemorta "Voldi.." řekla jakoby v mdlobách a taky málem omdlela. Jenom se k ní sklonil a zeptal se jí.
"Doufám že mě zase jednou navštívíš." řekl chladně a Lilly se sotva držela na nohou.
"Já nevím...snad ano, ale Harry..."trochu se zakýmacela a musela se přidržet dveří. Stále byla překvapená, co že se tady objevili právě oni. Oba se jen pousmáli a Voldemort nakonec špitnul.
"Tak brzy na shledanou!" otočili se a odešli pryč. Lilly Evansová si oddechla a zavřela dveře, zapečetila je kouzlem a zamčela mudlovským klíčem. Odešla zpět do obýváku, kde ji pozoroval malý Harry. Usmála se a šla dál zapisovat.

Tak to byl Severus s Voldemortem. Asi bych měla pokračovat dál ve psaní, co se stalo. No, o pár dní později (myslím po té mé návštěvě u Voldemorta) si mě zavolal zase. Raději jsem šla dobrovolně. Zajímavé bylo, že James měl zase práci do večera. Pousmál se když mě viděl a začal dlouhý rozhovor.
Začínala jsem věřit, že není tak špatný, jak jsem si doteď myslela. On tu změnu asi zpozoroval, v nepatrné chvilce mé nepozornosti se ke mě sklonil a ... políbil mě! Políbil mě jemně, úplně jinak než bych od něj čekala. A já mu začala polibky vracet.
Dobře věděl, co dělá a tak si mě přitáhl na klín. Polibky začali být vášnivější. V tu chvíli ale zakukaly nějaké kukačkové hodiny (zvláštní, Temný pán a kukačkové hodiny..) a honem mě pustil. Vstal, políbil mě na ruku a opět řekl, že si mne zavolá. Odcházela jsem zmatená a dezorientovaná. Mám ho ráda, nebo ho nemám ráda?
Z úvah mě vytrhl James, který došel domů těsně po mně. Sedli jsme si k večeři a společně jsme si sdělovali různé zážitky ze dne. Raději jsem mu jenom vyprávěla, jak jsem zkoušela uplést šálu v nebelvírských barvách a jak jsem vyrobila originální rámeček na naši fotku ve tvaru srdce a v červeno-zlaté barvě. James se jenom usmíval. Vstali jsme, poklidili nádobí a šli každý do své ložnice. Před dveřmi mé ložnice, kde jsme se měli rozdělit, přede mnou poklekl. Ten den jsem to opravdu nečekala! Byl spokojený když viděl můj překvapený výraz a jenom se ještě víc usmíval.
"Lilly, je mi s tebou dobře a nehodlám si nechat ujít příležitost k celému životu s Tebou. Chci jen tebe a nikoho jiného. Proto se tě teď ptám - vezmeš si mě?" usmál se a sledoval můj překvapený výraz, který se měnil v nejšťastnější výraz na světě.
"Ano, ano, Jamesi Pottere, určitě ano!" řekla jsem těsně předtím, než mě popadl do náruče a odnesl do své ložnice, kde jsme potom strávili celou noc společně.
Je to jedinný rozhovor, který si ještě pamatuju. Ostatní už jsem zapoměla, vím, že bych si je možná měla pamatovat alespoň některé. Ale bohužel jsem měla tolik citově zamotaných hovorů, že už nevím jejich znění. Takovýto rozhovor si ale žena pamatuje do smrti. Nu, abych se dostala taky dál.
Týden na to jsme měli utajenou svatbu. Byli tam jenom naši nejlepší přátelé. A Brumbál s nějakými málo zástupci Fénixova Řádu. Velmi mi to slušelo, aspoň to každý říkal. Byla jsem dokonale šťastná, když jsem viděla Jamesův výraz který nasadil při jeho 'Ano'. Brumbál nám poklepal na spojené ruce a s hůlky mu vytryskly dva zlatavé pramínky, které se nám obmotaly kolem prstů a utvořili navlas stejné prstýnky se jmény vyrytými uvnitř. Celá svatba se vyvedla, zvlášť, když jsem večer zjistila, že jsem těhotná. James mě štěstím popadl do náruče a zatočil se se mnou tak, že jsme málem svrhli Brumbálovi klobouk do jídla. Ten se jen pousmál a jedl v klidu dál, vždyť už jsme nebyli žáci jeho školy.
Po pár týdnech si mě opět zavolal Voldemort. Chtěla jsem mu říct, že jsem Potterová a že by mě tedy líbat neměl, ale nedokázala jsem to. Viděla jsem mu na červených očích, že to co chce vždy dostane. Nechala jsem se tedy líbat, ale bylo to tak příjemné, že jsem se nedovedla dlouho udržet a začala ho líbat taky. Podvedla jsem Jamese. To mi dokola probíhalo hlavou, ale tu myšlenku jsem brzy zahnala. Cítila jsem, že chci Voldemorta, teď a tady. Netušila jsem, co to bude mít za následky. Ještě, že to James nikdy nezjistil. Ne, nesmí se to dozvědět.


Zaklapla knížku a podívala se na malého Harryho, který už zase spokojeně spal. Schovala ji do své staré ložnice pod jedno uvolněné prkno a šla chystat jídlo. Za chvilku přišel její manžel a Lilly s ním zasedla k večeři, jako tenkrát před rokem. Bylo jim moc dobře a po večeři šli k Harryho postýlce. Naklonili se k němu a zašeptali: "Dobrou noc, Harry Pottere."zatímco se spokojeně pousmál ve spánku. Potom ho opatrně přikryli a odešli do své ložnice.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XEvil will crash worldwide internet

(MashaWiz, 12. 12. 2017 21:02)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Noo...

(Michalinka, 17. 1. 2009 21:10)

Nádherný...Opravdu máš talent...Kolik ti je ,,spisovatelko´´??